Kontakt

Waterjet
ul. Objazdowa 3
85-882 Bydgoszcz

tel.: 052 365 11 64 
tel.: 660 315 585
fax: 52 365 11 60 maciej.waterjet@wp.pl handel.neo@wp.pl

Co tniemy:

kompozyty
tworzywa sztuczne
wszystkie stale
miedź i mosiądz
tytan
materiały ceramiczne
kamień naturalny i sztuczny
szkło lite i klejone folią lub żywicą
drewno
materiały drewnopodobne

Tagi


Szczególne mozliwości cięcia

Strumieniem wodnym można ciąć wszelkie materiały do grubości 150 mm i wycinać otwory o średnicy od 1mm Cięcie ma zastosowanie zarówno do materiałów twardych i miękkich, także trudnych do cięcia, takich jak gruba guma, pianki lub materiały tekstylne. Zastosowanie technologii CAD/CAM w powiązaniu z 5-cio osiową kinematyką posiadanego urządzenia pozwala na uzyskanie złozonych przestrzennie kształtów. Poprzez dobór parametrów cięcia, można uzyskać rożne stopnie dokładności powierzchni, porównywalne do powierzchni po obróbce frezowania.CERAMIKA I KAMIEŃ

Wszelkie ceramiki, kamień, konglomerat - wycinamy mozaiki, rozety, otwory pod gniazdka, rury
i spłuczki. Fazujemy płytki, wycinamy paski na cokoly. Możemy przygotować wszelkiego typu intarsje
z metalu lub innego materiału.

METALE
Tniemy materiały trudne do cięcia za pomocą metody laserowej tj. o dużym optycznym współczynniku odbcia tj. brązy, mosiądze, srebro. Proponujemy cięcie złożonych kształtów wraz z ukosowaniem dla spawania. Powierzchnia cięcia nie zmieniona cieplnie umożliwia bezproblemową dalszą obróbkę tj. frezowanie, szlifownie, kalibrowanie, gwintowanie. Nasza usługa umożliwia zastąpienie złożonej
i długotrwałej obróbki skrawaniem.

USZCZELNIENIA
Naszą oferte kierujemy do producentów uszczelnień proponując cięcie gumy, tworzyw sztucznych, klinkierytu, korka, miedzi. Wytniemy precyzyjnie dowolne kształty i otworów o średnicy od 1mm.

BRANŻA REKLAMOWA
Zaparaszamy producentów wszelkiego typu materiałów reklamowych w postaci napisów, znaków firmowych ze szkła, tworzyw sztucznych lub metalu. Wytniemy elemnety wielkobarytowe nawet do rozmiarów 2mx4m.

WYSTROJE WNĘTRZ
Zaparaszamy producentów mebli oraz projektanów wnętrz - z nami możecie przygotować nietypowe szkła, lustra panele, elementy ze sklejek i laminatów.